MediaLab betrekt nieuw kantoor van 143m2 bij Newday Offices

25 juni 2020

Toen op 15 maart de wereld even op z’n kop kwam te staan vanwege Covid-19, betekende dit voor veel bedrijven dat zij mee moesten bewegen in een drastisch veranderende markt. Enerzijds betekende het het aanboren van nieuwe technieken om zo flexibel mogelijk te werken, anderzijds ontstond er juist nog meer de behoefte aan professionele cloudoplossingen voor het beheren en delen van digitale bestanden. MediaLab is nu precies zo’n bedrijf wie voorzien in het bieden van professionele cloudoplossingen voor het beheer van grote digitale bestanden. Sinds enige weken zijn zij nieuwe huurder bij Newday Offices Amsterdam Zuid Oost. Waar zij hun kantoor van 143m2 v.v.o. betrokken hebben. In hun nieuwe kantoor spraken wij met Hans de Heus, Managing Director bij MediaLab. Lees alles over MediaLab in onderstaand interview. Wie is MediaLab en in welke branche zijn jullie actief? Vanaf 2007 biedt MediaLab een professionele cloudoplossing aan om grote digitale bestanden te beheren binnen de media branche. Hierbij helpen we grote internationale klanten in de media- en omroepindustrie, maar inmiddels ook merken en bedrijven die dagelijks te maken hebben met het opslaan, beheren en delen van zakelijke professionele content. Ons team bestaat uit zeven personen die met veel liefde voor techniek en media de afdelingen development, sales en marketing draaiende houden. Hierbij vindt ieder teamlid het belangrijk om elke klant de gewenste MediaLab beleving mee te geven. Welke visie kenmerkt de bedrijfscultuur van MediaLab?  Onze visie luidt: “Iedere vorm van professionele mediacontent verdient het om bekeken, gedistribueerd en gearchiveerd te worden op een solide, veilig en makkelijk platform.” Onder deze visie breiden we onze kennis, platform en klantbestand uit om een voetafdruk achter te laten in de Europese media-industrie. Binnen MediaLab wordt de visie vertaald naar een informele cultuur waar toegankelijkheid en integriteit belangrijke waarden zijn. Wat maakte Newday Offices passend voor jullie als locatie om kantoor te huisvesten? We zijn van huis uit een Amsterdam bedrijf. Onze klanten bevinden zich of in Hilversum of in het Amsterdamse centrum. Daarnaast komt ons team uit verschillende delen van het land. Deze locatie bied alle voordelen qua bereikbaarheid voor het team en stelt ons in de gelegenheid, zeker in corona tijd, om onze klanten makkelijk te bereiken. Wat kan Newday Offices bijdragen aan jullie toekomstplannen? Wij zijn van mening dat een prettige en frisse werkplek bijdraagt aan de successen die je als bedrijf/team wilt behalen. Door dit voor ons te faciliteren draagt Newday dus bij aan onze plannen om binnen 5 jaar een Europese speler in onze branche. In tijden van Covid-19 is er veel veranderd, sommige zaken tijdelijk en andere definitief. Welke invloed heeft het op jullie gehad?  Covid-19 heeft ons vooral laten zien wat voor invloed het virus heeft op sectoren waar wij klanten indienen. Denk aan de media- en omroepindustrie waar bedrijven genoodzaakt waren om producties stil te laten leggen of te cancelen. Daarnaast zagen we bij merken en corporaties dat het blijven overbrengen van merkboodschappen belangrijk blijft in tijden van virusuitbraken. De behoefte naar het makkelijk verspreiden van marketing- en communicatiemiddelen hierin blijft hoog. Tot slot zagen we ook grote veranderingen op het gebied van flexibel werken. Organisaties hebben behoefte aan tools die media, zoals documenten en rapporten makkelijk kunnen delen via video conferenties, om zo de communicatie te bevorderen. Bovenstaande marktveranderingen hebben ervoor gezorgd dat er nog steeds behoefte is aan een cloudplatform dat veilig mediacontent deelt, opslaat en archiveert. Hiermee blijven organisaties werken aan een fijne workflow binnen projecten en andere samenwerkingsverbanden. Welke doelstellingen hebben jullie voor de komende jaren?  Komende twee jaar zal de focus liggen op uitbreiden van ons klantenbestand in de omliggende landen. De eerste stappen in de Duitse markt zijn gezet en volgend jaar staat Scandinavië op de planning. Tot slot, Los van dat we heel blij zijn met onze nieuwe locatie worden we nu ook al blij van de sfeer in het pand. We komen van de Hettenheuvelweg bij de oogkliniek. Vanwege de verbouwing zijn we al dagelijks in het pand te vinden en de vriendelijkheid van de clubmanagers en de medehuurders maakt het dat wij enorm uitkijken naar onze verhuisdatum. Hopelijk doen we snel gezamenlijk een biertje om dit te vieren. Uiteraard op gepaste afstand. Wil je weten welke professionele cloudoplossingen MediaLab voor jouw bedrijf kan bieden? Neem dan zeker een kijkje op hun website. Ben je ook op zoek naar kantoorruimte op basis van een full serviced overeenkomst in Amsterdam Zuid Oost, neem dan zeker contact op met onze leasingmanager. Wel op zoek naar een kantoor in Amsterdam, maar niet in Zuid Oost? In Amsterdam West, Amsterdam Oud Zuid, hebben wij ook prachtige kantoorruimtes beschikbaar.