Newday Hospitality begint bij onze Clubmanagers

10 december 2019

,,Ontzorgen van onze huurders, dat is waar de focus ligt bij onze Clubmanagers.” Een unieke kantoorformule valt en staat met het ‘gezicht’ dat daaraan gekoppeld is. Bij Newday Offices zijn het onze Clubmanagers die dagelijks dit gezicht zijn en keer op keer voor onze huurders klaarstaan. Een werkdag begin je met een vrolijke ‘goedemorgen’ van haar en een kopje koffie of thee. Gedurende de dag zal ze jullie bezoek even energiek ontvangen. Kortom, de drijvende kracht binnen Newday Offices, die daardoor nog meer ruimte biedt om te kunnen ondernemen. Ondernemen doe je met elkaar en ontzorgen doe je voor elkaar. Het alom bekende gezegde, ,,Zorgen moet je niet maken, zorgen moet je doen.” Is absoluut van toepassing op de Clubmanagers van Newday Offices. Door het ontzorgen van onze huurders blijft er meer ruimte en tijd over om te kunnen ondernemen. Het belang van het kunnen ondernemen staat dan ook voorop. Per locatie is er dagelijks een Clubmanager aanwezig. Vanaf 08:30 uur staan zij klaar voor iedereen die zich gevestigd hebben in Newday Office en voor haar bezoek. Niet alleen voorzien zij eenieder van een heerlijk kopje koffie of verse thee, maar ook zijn zij er dagelijks ter ondersteuning van jullie bedrijf.

Clubmanagers bij Newday

Wat maakt iemand een geschikte Clubmanager voor Newday Offices? Gastvrijheid op de eerste plaats, facilitair ondersteunend op de tweede plaats. Door de goede combinatie van gastvrijheid en servicegerichtheid is een Clubmanager een waardevol onderdeel van Newday Offices en dus ook voor jullie bedrijf. Binnen Newday Offices hebben wij een uitgebreid netwerk aan bedrijven en daarbinnen functioneert de Clubmanager als een spin in het web. Het verbinden van partijen is een van de kerntaken van onze Clubmanagers. Niet alleen lokaal spelen zij deze verbindende rol, maar ook zeker op portefeuille breed niveau. De Clubmanager is dagelijks aanwezig in het Newday Café, oftewel, de lobby van onze locaties. Naast het warme welkom dat zij daar bieden aan jullie en jullie bedrijf, zijn onze Clubmanagers ook het aanspreekpunt voor alle actuele zaken binnen de Newday Offices. Kortom, Service with a big Smile!